ÖVRIGT / Diverse / Papperskorg 9614064
*
nr 961 4064
Papperskorg
1950-tal, höjd: 39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:17:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 22:05:29
1
100 kr
8/5 11:38:10
2
150 kr
10/5 14:35:01
3
Vinnande bud
11/5 16:21:47
4
250 kr
11/5 16:21:47
3
300 kr (Budbetjänt)
11/5 20:12:00
5
350 kr
11/5 20:12:00
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: papperskorg
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28
*
Papperskorg
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4064
Papperskorg
1950-tal, höjd: 39 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 22:05:29 | 1 | 100 kr |
8/5 11:38:10 | 2 | 150 kr |
10/5 14:35:01 | 3 | Vinnande bud |
11/5 16:21:47 | 4 | 250 kr |
11/5 16:21:47 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:12:00 | 5 | 350 kr |
11/5 20:12:00 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: papperskorg
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28